Syd-Fossum 59,
1359 Eiksmarka

  • Prisantydning
    3 950 000,-
  • Bruksareal
    53
  • Boligtype
    Leilighet

Lys 2-roms med stor solrik terrasse og garasjesplass, beliggende i et rolig og attraktivt boligområde

Omkostninger

  • Prisantydning
    3 950 000,-
  • Fellesgjeld
    119 879,-
  • Dokumentavgift
    100 470,-
  • Totalpris
    4 170 349,-

Ansvarlig megler

Marius SøhoelEiendomsmegler

Oppsummering

Syd-Fossum 59, 1359 Eiksmarka

Omkostninger

  • Prisantydning
    3 950 000,-
  • Fellesgjeld
    119 879,-
  • Dokumentavgift
    100 470,-
  • Totalpris
    4 170 349,-

Ansvarlig megler

Marius SøhoelEiendomsmegler